Koffieconcert

Aarón Ormaza - gewijzigd programma

14 december 11:00 - 12:00

Het concert van Maria Marecos, dat voor deze datum stond gepland, is afgelast wegens persoonlijke omstandigheden. ‘Jong talent’ is een koffieconcert in samenwerking met het Conservatorium van Amsterdam.

Aarón Ormaza - piano

Aarón Ormaza uit Ecuador woont in Nederland. Hoogtepunten uit het afgelopen seizoen zijn zijn optreden in het programma Podium Klassiek en een lunchconcert in de Kleine Zaal van het Concertgebouw met leden van de Dutch National Opera Academy. Aarón is repetitor aan het Conservatorium Maastricht en Codarts Rotterdam. Recentelijk heeft hij zijn master afgerond aan het CvA onder begeleiding van Frank van de Laar. 

Aarón is een ervaren kamermusicus en begeleider. Op dit ogenblik treedt hij op met sopraan Kris Ng én in een piano-viool duo met zijn broer Duo Ormaza.

Programma

Camille Saint-Saëns – 6 Etudes pour la main gauche seule, Op.135:
I. Prélude
II. Alla fuga

Jurrian Andriessen - Quatro pezzi:
I. Fanfare, Andante
II. Allegro deciso

Camille Saint-Saëns – 6 Etudes pour la main gauche seule, Op.135:
III. Moto perpetuo

Alexander Scriabin – Prelude and Nocturne for the Left Hand. Op.9

Cor de Groot – Apparitions:
VI. Vehemente, tumultuoso

Jānis Medins – Daina No. 10 in F-sharp minor
Daina No.8 in F – sharp major
Daina N0. 11 in E-flat major

Manuel M. Ponce – Malgré tout

Frédéric Chopin – Fantaisie in F minor, Op. 49

DATUM EN TIJD | Zondag 14 december | Aanvang 11.00 uur | Zaal open 10.30 uur | Entree 6,50 | Stadspas/CJP/Studentenkaart 5,- | Vrienden gratis | incl. koffie & croissant!

bestel kaartjes