Feministische Boekenclub

Felienne Hermans met haar boek Vierkante ogen

10 december 20:00 - 22:00

In Vierkante ogen laat Felienne Hermans zien hoe informatici de wereld zien en vormen. Alles wat techniek is, is voor mensen. Dat nagenoeg alleen mannen de wereld ontwerpen, is een probleem voor iedereen.

Alles is software. Een huis kopen? Funda. Daten? Tinder. Nieuws? Social media. Software heeft een enorme macht over hoe wij de wereld ervaren, en die macht ligt ook bij de softwareontwikkelaars. Maar hoe kijken zij naar de wereld?

In dit boek legt Felienne Hermans - zelf al 20 jaar werkzaam in de informatica - de geschiedenis en denkwijzes van IT bloot en reflecteert ze op de impact daarvan.

DATUM EN TIJD | Donderdag 10 december | aanvang 20.00 uur | zaal open 19.30 uur | Entree € 7,50 | Stadspas/CJP/Studentenkaart € 5,00 | Vrienden gratis

bestel kaartjes